Tadeusz Dorobisz

dr n. med. Tadeusz Dorobisz

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Studia ukończyłem z wyróżnieniem w 2011 roku.

 

W latach 2012 -2018 szkolenie specjalizacyjne odbywałem w Klinice i Katedrze Chirurgii Naczyniowej, Ogólnej i Transplantacyjnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu oraz w Klinice Chirurgicznej IV Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. 04.2019 zdobyłem tytuł specjalisty z zakresu Chirurgii Ogólnej. Obecnie pracuję w w Klinice i Katedrze Chirurgii Naczyniowej, Ogólnej i Transplantacyjnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu na stanowisku asystenta. Jednocześnie od 2012 roku jestem uczestnikiem studiów doktorancki na Wydziale Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Od roku 2015 pracuję na stanowisku asystenta Zakładu Onkologii i Medycyny Paliatywnej na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

 

Przebieg pracy zawodowej:
2012 – 2014 lekarz rezydent w zakresie specjalizacji z Chirurgii Ogólnej w Klinice i Katedrze Chirurgii Naczyniowej, Ogólnej i Chirurgii Transplantacyjnej USK we Wrocławiu
2014 -2018 – lekarz rezydent w zakresie specjalizacji z Chirurgii Ogólnej w Klinice Chirurgicznej IV Wojskowego Szpitala Klinicznego
2015 – 2018– asystent w Zakładzie Onkologii i Medycyny Paliatywnej na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.
Od 2019 – asystent w w Klinice i Katedrze Chirurgii Naczyniowej, Ogólnej i Chirurgii Transplantacyjnej USK we Wrocławiu.
Jestem autorem i współautorem ponad 70 prac naukowych oraz doniesień zjazdowych. Uczestniczyłem w wielu ogólnopolskich oraz zagranicznych konferencjach naukowych.

 

Ukończyłem kursy:
• Kurs chirurgii plastycznej z elementami mikrochirurgii w Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy – Zdrój, 2015
• Kurs operacji żylaków metodą Flebogrif, Lublin 2016
• Kurs chirurgii urazowej w zakresie klatki piersiowej i jamy brzusznej, Pavia, Włochy 2016
• Kurs „Podstawy przeszczepiania wątroby”, Rotterdam, Holandia 2016
• Kurs Ultrasonografii Naczyń – Roztoczańska Szkoła Ultrasonografii, Zamość, 2014
• Kurs Ultrasonografii Naczyń Żylnych, Poznań, 2016

 

W szpitalu zajmuję się operacjami z zakresu chirurgii ogólnej oraz chirurgii naczyniowej

 

  

Masz pytania?

Zadzwoń

dr n. med. Tadeusz Dorobisz: +48 501 944 047

dr. hab Urszula Zaleska - Dorobisz prof. nadz: +48 507 333 440Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formularz kontaktowy.

Rzetelnie doradzimy i odpowiemy na wszelkie pytania.

Przejdź do formularza kontaktowego