Zespół

Dr hab. Urszula Zaleska – Dorobisz prof. nadzw.– w opracowaniu

 

Lek. med. Tadeusz Dorobisz

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Studia ukończyłem z wyróżnieniem w 2011 roku. Obecnie jestem w trakcie specjalizacji z zakresu Chirurgii Ogólnej, którą rozpocząłem w 2012 roku. W latach 2012 -2014 szkolenie specjalizacyjne odbywałem w Kalince i Katedrze Chirurgii Naczyniowej, Ogólnej i Transplantacyjnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Od 2014 roku jestem pracownikiem Kliniki Chirurgicznej IV Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.

 

Jednocześnie od 2012 roku jestem uczestnikiem studiów doktorancki na Wydziale Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Od roku 2015 pracuję na stanowisku asystenta Zakładu Onkologii i Medycyny Paliatywnej na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

 

Przebieg pracy zawodowej:
2012 – 2014 lekarz rezydent w zakresie specjalizacji z Chirurgii Ogólnej w Klinice i Katedrze Chirurgii Naczyniowej, Ogólnej i Chirurgii Transplantacyjnej USK we Wrocławiu

Od 2014 – lekarz rezydent w zakresie specjalizacji z Chirurgii Ogólnej w Klinice Chirurgicznej IV Wojskowego Szpitala Klinicznego
Od 2015 – asystent w Zakładzie Onkologii i Medycyny Paliatywnej na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.
Jestem autorem i współautorem ponad 40 prac naukowych oraz doniesień zjazdowych. Uczestniczyłem w wielu ogólnopolskich oraz zagranicznych konferencjach naukowych.

 

Ukończyłem kursy:
• Kurs chirurgii plastycznej z elementami mikrochirurgii w Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy – Zdrój, 2015
• Kurs operacji żylaków metodą Flebogrif, Lublin 2016
• Kurs chirurgii urazowej w zakresie klatki piersiowej i jamy brzusznej, Pavia, Włochy 2016
• Kurs „Podstawy przeszczepiania wątroby”, Rotterdam, Holandia 2016
• Kurs Ultrasonografii Naczyń – Roztoczańska Szkoła Ultrasonografii, Zamość, 2014
• Kurs Ultrasonografii Naczyń Żylnych, Poznań, 2016

W szpitalu zajmuje się głownie zabiegami z zakresu chirurgii ogólnej. Wykonuje małoinwazyjne zabiegi usunięcia pęcherzyka żółciowego, plastykę przepuklin pachwinowych, brzusznych, zabiegi z zakresu przewodu pokarmowego oraz zabiegu tarczycy.

Masz pytania?

Zadzwoń

dr n. med. Tadeusz Dorobisz: +48 501 944 047

dr. hab Urszula Zaleska - Dorobisz prof. nadz: +48 507 333 440Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formularz kontaktowy.

Rzetelnie doradzimy i odpowiemy na wszelkie pytania.

Przejdź do formularza kontaktowego